تغییر ساب دامین

با سلام" قابل توجه آن دسته از عزیزانی که از ساب دامین ( javanaksub.ml ) بر روی سرویس های خود استفاده میکنند این دامنه غیر فعال شده و جهت تغییر ساب دامین سرویس خود لازم است از طریق تیکت درخواست تغییر ساب ... ادامه مطلب »

14th Aug 2020
شریک کسب و کار ما باشید

" فرصتی مناسب برای کسب درآمد بدون سرمایه گذاری "   جوانک هاست در نظر دارد تعداد محدودی هاستینگ را به صورت اجاره ، بدون سرمایه گذاری اولیه در اختیار عموم قرار دهد این سرویس ها از پلن پایه ... ادامه مطلب »

14th Jul 2020
اعمال تخفیفات خوش شانسی در هر هفته

جوانکی ها سلام" هدیه ویژه به تمام همراهان جوانک هاست تخفیفات خوش شانسی برای سرویس ها و حتی فاکتور های پرداخت نشدههمراه با ما باشید تا هر هفته شگفت زده شوید اعمال تخفیفات خوش شانسی به صورت ... ادامه مطلب »

9th Jul 2020
تغییر آدرس سایت پنل پیامکی

جوانکی ها سلام" احتراما به استحضار شما همراهان عزیز می رساند آدرس سایت پنل پیامکی جوانک هاست به این ترتیب ( smsjavanak.ir ) تغییر یافته است . لذا آن دسته از عزیزانی که این سرویس را از جوانک هاست تهیه ... ادامه مطلب »

9th Jun 2020
ممنوعیت اجرای ربات های تبچی

جوانکی ها سلام " احتراما به استحضار تمام همراهان عزیز میرساند، به دلیل عدم رعایت و مدیریت در مصرف منابع سرویس ها، از فردا مورخ 99/01/29 ساعت 12 ظهر اجرای هرگونه ربات تبچی و انواع سورس با عنوان عقاب ... ادامه مطلب »

15th Apr 2020
ایجاد وب سایت با ساب دامین ممنوع

جوانکی ها سلام "   احتراما بدینوسیله به استحضار شما همراهان عزیز و همیشگی جوانک هاست می رساند .   جهت جلوگیری از اجرای فیشینگ و درگاه های جعلی ، ایجاد وب سایت و هر صفحه توضیحات و غیره با ساب ... ادامه مطلب »

12th Sept 2019
حذف سرویس های معلق

احتراما به استحضار مشتریان و همراهان عزیز جوانک هاست می رساند سرویس هایی که 10 روز از سررسید آنها گذشته باشد و در حالت تعلیق باشند ، کاملا حذف خواهند شد و اطلاعات آنها غیر قابل بازگشت هستند ... ادامه مطلب »

17th Aug 2019
تأیید شماره همراه

جوانکی ها سلام   احتراما بدینوسیله به استحضار همراهان همیشگی و گرامی جوانک هاست می رساند   جهت بهبود کیفیت پشتیبانی و همچنین ارتقاع سطح امنیتی ، بخش تأیید شماره همراه به سایت اضافه ... ادامه مطلب »

11th Jun 2019
قوانین

          جوانک هاست | پيشرو در سرعت و امنيت       قوانين و مقررات       استفاده از خدمات اين سايت منوط به پذيرش و رعايت شرايط مذکور در اين توافقنامه مي باشدبديهی است که جوانک هاست در قبال ... ادامه مطلب »

1st Jan 1970